Valimiz Sayın Ersin YAZICI Karaçepiş Mahallemizden şehidimizPiyade Onbaşı Tuncay Özdemir’in ailesi ve ilçemiz Sofular- Çamköy Mahallemizden  P. Ast. Kd. Çvş. Fatih Tomuşoğlu'nun ailelerini ziyaret etti.
Ziyarette Vali Yazıcı'ya İvrindi Kaymakamı Server Sinanoğlu ile İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar da eşlik etti.
 
Vali Yazıcı, şehitlerimizin ailelerine başsağlığı dileyerek kendileriyle sohbet etti. Ailelerin isteklerinin olup olmadığını soran Vali Yazıcı, ''Talepleriniz bizim için emirdir. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız burada, kapımız da gönlümüzde her zaman şehit ailelerine açık.'' dedi.
Devlet olarak şehit yakınları ve gazilere her zaman sahip çıkacaklarını vurgulayan Vali Yazıcı, "Sizlerden aldığımız manevi güçle, bizler ve bizden sonraki nesiller, her koşulda ülkemizin bağımsızlığını, milli birlik ve beraberliğini korumak konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaktır.  Herhangi bir sıkıntısı olan şehit yakını ve gazimiz varsa, onları dinlemek ve onlara çözüm üretmek bizim görevimizdir. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle ilgilenmek, devletimizin, milletimizin ve kadirşinas Balıkesir halkının en asil ve en şerefli görevi olmaya devam edecektir. "dedi.
Vali Ersin Yazıcı, şehitlerimizin ailelerine zeytin fidanı ile Türk Bayrağı işlenmiş motifli halı hediye etti.