İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları saat 14.00 te İlçe meydanında Atatürk Anıtına Çelenk sunulmasıyla başladı.
Saat 14.30 da İlçemiz Belediye Düğün Salonunda devam eden Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Server SİNANOĞLU, İlçe Belediye Başkanımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Daire Amirleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Program Başöğretmen Atatürk ve Ebediyete intikal etmiş eğitimcilerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, kıdemli bir Öğretmenimiz ve mesleğe yeni girmiş bir öğretmenimiz tarafından Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Katılımcılara  ‘’Öğretmen Nedir’’ ve ‘’Okulda’’ belgeseli izletildi. Adaylık Sürecini tamamlayan öğretmenlerimizin yemin merasimi yapıldı. İlçe Kaymakamımız Sayın Sinanoğlu tarafından emekli olan Eğitim personeline  ‘Hizmet Şeref Belgesi’’ verildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu çeşitli dallarda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakamımız Sayın SİNANOĞLU ve Protokol tarafından çeşitli hediyeler verildi. Katılımcılara yemek ikramının ardından program sona erdi.
İlçe Kaymakamımız Sayın Server SİNANOĞLU; ‘’Öğrenme’’ sürecini kutsal ve anlamlı kılan değerli Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladı.