17 Mayıs Çarşamba günü İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün ilçe merkezinde ve mahallelerimizde düzenlemiş oldukları kurslara katılan kursiyerlerimizin hazırlamış oldukları çalışmaların sergilendiği yılsonu sergisi etkinliği düzenlendi.
Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Server SİNANOĞLU, İlçe Belediye Başkanımız Sayın Recai BAYTAR, daire amirleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kaymakam Sayın SİNANOĞLU ve protokol tarafından serginin açılış kurdelesi kesildi.
Merkez ve Mahallelerimizde düzenlenen 200’e yakın kursta 5000 kursiyer tarafından hazırlanan eserlerin sergilendiği stantları gezen Kaymakam Sayın SİNANOĞLU ve protokol, el emeği eserlere hayran kaldılar. Aynı zamanda Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün tekvando, masa tenisi,futbol gibi spor dallarında kurslara katılan kursiyerler de birer gösteri gerçekleştirdiler. Semazen ve mehter takımının gösterileri katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Sergilenen eserlerin hazırlanmasında emeği geçen kursiyerlere ve serginin hazırlanmasında emeği geçen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür eden Kaymakam Sayın SİNANOĞLU programdan ayrıldı.